25EMPPC603E2BB200Z
Part number:
25EMPPC603E2BB200Z
CLASSIFICATION:
manufacturer:
describe:
IC MPU 200MHZ 278FCPBGA
  • Package / Case
    278-BBGA, FCBGA
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Speed
    200MHz
  • Operating Temperature
    0°C ~ 105°C (TJ)
  • Core Processor
    PowerPC EM603e
  • Voltage - I/O
    2.5V, 3.3V