25PPC750CX-DP0523T
Part number:
25PPC750CX-DP0523T
CLASSIFICATION:
manufacturer:
describe:
IC MPU 700MHZ 256BGA
currency:
PDF:
  • Package / Case
    256-LBGA
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Speed
    700MHz
  • Operating Temperature
    0°C ~ 105°C (TJ)
  • Core Processor
    PowerPC 750CX
  • Voltage - I/O
    1.8V, 2.5V