25PPC750FX-FB1012T
Part number:
25PPC750FX-FB1012T
describe:
IC MPU IBM25PPC750 733MHZ 292BGA
  • Package / Case
    292-BCBGA Exposed Pad
  • Speed
    733MHz
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 105°C (TJ)
  • Core Processor
    PowerPC 750FX
  • Voltage - I/O
    2.5V