25PPC750FX-FB25F3T
Part number:
25PPC750FX-FB25F3T
describe:
IC MPU IBM25PPC750 800MHZ 474BGA
  • Package / Case
    474-BCBGA Exposed Pad
  • Speed
    800MHz
  • Operating Temperature
    0°C ~ 105°C (TJ)
  • Core Processor
    PowerPC 750FX
  • Voltage - I/O
    2.5V