25PPC750FX-FBO5-3T
Part number:
25PPC750FX-FBO5-3T
CLASSIFICATION:
manufacturer:
describe:
IC MPU IBM25PPC750 700MHZ 474BGA
  • Package / Case
    474-BCBGA Exposed Pad
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Speed
    700MHz
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 105°C (TJ)
  • Core Processor
    PowerPC 750FX
  • Voltage - I/O
    2.5V