ADP3810AR-4.2
Part number:
ADP3810AR-4.2
  • Package / Case
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C
  • Voltage - Supply (Max)
    16V
  • Battery Pack Voltage
    4.2V