D6417751RBP200DV
Part number:
D6417751RBP200DV
CLASSIFICATION:
describe:
IC MCU 32BIT ROMLESS 256BGA
currency:
PDF:
  • Package / Case
    256-BBGA
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Speed
    200MHz
  • RAM Size
    48K x 8
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Oscillator Type
    Internal
  • Program Memory Type
    ROMless
  • Core Processor
    SH-4
  • Core Size
    32-Bit Single-Core
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    1.35V ~ 1.6V