W25Q80DLZPIG TR
Номер запчасти:
W25Q80DLZPIG TR
Классификация продуктов:
Производитель:
Описание:
IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8WSON
Упаковка:
Состояние ROHS:
Yes
Валюта:
PDF:
  • Пакет/кейс
    8-WDFN Exposed Pad
  • Тип монтажа
    Surface Mount
  • Объем памяти
    8Mbit
  • Тип памяти
    Non-Volatile
  • Рабочая Температура
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Напряжение питания
    2.3V ~ 3.6V
  • Технологии
    FLASH - NOR
  • Тактовая частота
    80 MHz