25PPC750FX-FB0513T
零件编号:
25PPC750FX-FB0513T
描述:
IC MPU IBM25PPC750 700MHZ 292BGA
  • 包装/箱
    292-BCBGA Exposed Pad
  • 速度
    700MHz
  • 工作温度
    -40°C ~ 105°C (TJ)
  • 核心处理器
    PowerPC 750FX
  • 电压 - I/O
    2.5V