25PPC750FX-FB1012T
零件编号:
25PPC750FX-FB1012T
产品分类:
制造商:
描述:
IC MPU IBM25PPC750 733MHZ 292BGA
货币:
PDF:
  • 包装/箱
    292-BCBGA Exposed Pad
  • 安装类型
    Surface Mount
  • 速度
    733MHz
  • 工作温度
    -40°C ~ 105°C (TJ)
  • 核心处理器
    PowerPC 750FX
  • 电压 - I/O
    2.5V