AM29525DC
零件编号:
AM29525DC
产品分类:
描述:
AM29525 - PIPELINE REGISTER, ECL
货币:
PDF:
  • 包装/箱
    28-CDIP (0.400", 10.16mm)
  • 安装类型
    Through Hole
  • 元件数量
    2
  • 逻辑类型
    Register, Pipeline
  • 工作温度
    0°C ~ 70°C
  • 电压 - 电源
    4.75V ~ 5.25V