RH80530GZ866512
零件编号:
RH80530GZ866512
产品分类:
制造商:
描述:
IC MPU INTEL 866MHZ 478PPGA
包装:
ROHS状态:
Yes
  • 包装/箱
    478-PGA
  • 安装类型
    Through Hole
  • 速度
    866MHz
  • 工作温度
    100°C (TJ)
  • 核心处理器
    Mobile Intel® Pentium® III Processor
  • 电压 - I/O
    1.5V