W25Q80DLZPIG TR
零件编号:
W25Q80DLZPIG TR
产品分类:
描述:
IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8WSON
包装:
ROHS状态:
Yes
货币:
PDF:
  • 包装/箱
    8-WDFN Exposed Pad
  • 安装类型
    Surface Mount
  • 内存大小
    8Mbit
  • 内存类型
    Non-Volatile
  • 工作温度
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • 电压 - 电源
    2.3V ~ 3.6V
  • 技术
    FLASH - NOR
  • 时钟频率
    80 MHz